Contact

Wilt u in contact komen met de gemeenteraadsfractie van de SGP-ChristenUnie Barendrecht?

Bent u / jij (man / vrouw) geïnteresseerd in de politiek? Hebt u goede ideeën? Vindt u dat het anders moet? Hoe zou het zijn om raadslid te zijn? Zowel ChristenUnie als SGP zoeken hulp. Er zijn talloze manieren waarop wij die hulp al dan niet structureel kunnen gebruiken. Vraag één van de raadsleden eens om een gesprek hierover, of bezoek een fractievergadering.

Neem contact op met: Leendert Mijnders (SGP), email: lmijnders@gmail.com. Of met Jan Willem Dirkse (ChristenUnie), email jan.willem.dirkse@wxs.nl.


Wilt u in contact komen met het landelijk bureau van de SGP?

Neem dan contact op met het SGP Partijbureau, gevestigd aan de Burgemeester van Reenensingel 101, 2803 PA te Gouda en is te bereiken via telefoonnummer 0182-696900 of www.sgp.nl. Klik hier voor een routebeschrijving.


Wilt u in contact komen met de ChristenUnie?

Hieronder zijn de contact gegevens weergegeven van de diverse geledingen binnen de ChristenUnie:

Partijbureau

Het partijbureau van de ChristenUnie, het Wetenschappelijk Instituut de Mr. G. Groen van Prinstererstichting, de Bestuurdersvereniging en PerspectieF, ChristenUnie-jongeren zijn gevestigd in Amersfoort.

Bezoekadres

Johan van Oldenbarneveltlaan 46, 3818 HB AMERSFOORT

> Routebeschrijving

Correspondentieadres

Postbus 439, 3800 AK AMERSFOORT
Telefoon: 033-4226969 (maandag 10:00 tot 17:00 uur, dinsdag t/m vrijdag 09.00 tot 17.00 uur)
E-mail: info@christenunie.nl

Overige mailadressen

Landelijk Bestuur - bestuur@christenunie.nl
Ledenadministratie - ledenadministratie@christenunie.nl
Bestuurdersvereniging - bestuurdersvereniging@christenunie.nl
Opleidingscentrum - opleiding@christenunie.nl
Redactie partijblad - magazine@christenunie.nl
Webredactie (inhoud) - webredactie@christenunie.nl
Webmaster (techniek) - webmaster@christenunie.nl
Vertrouwenspersoon - vertrouwenspersoon@christenunie.nl
Wetenschappelijk Instituut - wi@christenunie.nl
Redactie Groen - redactiegroen@christenunie.nl
Jongerenorganisatie (PerspectieF) - info@perspectief.nu
Functionaris Gegevensbescherming/Privacyteam - privacy@christenunie.nl

Bankrekeningnummers

NL55 RABO 0372 9300 18 t.n.v. ChristenUnie te Amersfoort
NL98 RABO 0123 0182 50 t.n.v. Mr. G. Groen van Prinstererstichting te Amersfoort
NL62 RABO 0372 9611 26 t.n.v. PerspectieF, ChristenUnie-jongeren te Amersfoort
NL82 RABO 0385 9623 55 t.n.v. Bestuurdersver. ChristenUnie te Amersfoort